sobota, 26 listopada 2011

Zimowe menu w kawiarniach

Kiedy za oknem hula wiatr i spada temperatura, miło zaszyć się w kawiarni i napić się czegoś smakowitego i rozgrzewającego. Kawiarnie już przygotowały dla nas jesienne i zimowe menu, aby było w czym wybierać. Wiele kaw i herbat ma korzenny, pierniczkowy posmak, kojarzący się z zimą.Mamy też wiele innych słodkości, o których za chwilę. Odwiedzając moje ulubione kawiarnie, przygotowałam mini przewodnik po zimowych promocjach i nowych propozycjach w menu.


W Coffee Heaven pojawiły się trzy nowe kawy: czekoladowo - piernikowe latte, latte z toffi i orzechami i wersja z jeżyną i czekoladą. Ja na początek zdecydowałam się na piernikową i muszę przyznać, że jest naprawdę dobra. Pozostałe wersje na pewno też wypróbuję. :)


A do kawy ciastko. W nowym, zimowym menu możemy wybierać spośród zimowego ciasta czekoladowego, babeczki cupcake z z owocami leśnymi i muffinów - z toffi lub wiśnią i migdałami.


W biegu cafe proponuje rozgrzewająca herbatę jesienną i grzane wina i piwa.


W Costa cafe nowością jest piernikowo - ciasteczkowe latte, orzechowa gorąca czekolada, tort czekoladowo - pomarańczowy i deser o nazwie Czekoladowa Pokusa.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz