wtorek, 18 października 2011

Najmodniejsze paznokcie 2011 / 2012 - jesień / zima

Wraz z nowym sezonem weszły także nowe tendencje w stylizacji paznokci. Latem i wiosną nosiłyśmy neony, różnokolorowe paznokcie na dłoniach, pastele. Jesienią na czasie są nasycone barwy: czerwienie, bordo, purpura, brązy a także barwy cieplejsze: żółcie i pomarańcze. Jak zawsze,modna jest także klasyka: cieliste barwy, beże i jasne róże.  Nowością są wszelkie odcienie złota i srebra na paznokciach.

1. Barry M - Mushroom, 2. Barry M - Red/Black, 3. Barry M - Raspberry, 
4. Rimmel - Sunshine, 5. Barry M - Cobalt Blue, 6. Barry M - Silver Foil

Najmodniejszy manikiur to taki, w którym jeden paznokieć u każdej ręki pomalowany jest na inny kolor. Najlepiej to wygląda, jeśli wyróżnimy palce serdeczne. W tym celu możemy użyć lakierów z brokatem, tzw. glitterów, a cały efekt nie wygląda tandetnie, jednak najlepiej wyglądają gdy mają stonowane barwy.Kolejną nowością są lustrzane paznokcie (tzw. mirror nails), wyglądają jak zrobione z metalu, mają gładką powierzchnię i wysoki połysk. Taki efekt uzyskamy stosując naklejki na paznokcie np. z Essence (Essence Studio Nails - Nail Fashion Stickers) lub z Nail Rock (metallic designer nail wraps). Podobny efekt możemy otrzymać malując paznokcie zestawem z Maybelline, o czym pisałam wcześniej.

Lakier sezonu to Chanel, odcień Peridot - zieleń złamana złotem, opalizująca, lekko benzynowa. O Tanim zamienniku Chanel Peridot pisałam tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz