poniedziałek, 6 maja 2013

Żółta torebka - z czym nosić?

Torebka w kolorze żółtym to obecnie jeden z niekwestionowanych hitów. Ale z czym ją zestawić aby prezentowała się stylowo, a połączenia kolorystyczne nie były banalne? Torebkę w tym kolorze możemy łączyć z ubraniami w stonowanej, klasycznej kolorystyce (czerń, biel, beż) lub z innymi soczystymi kolorami. Ja przez całe lato byłam fanką połączenia żółci z różem - nie takie oklepane jak róż+pomarańcz, a jednak niezwykle stylowe, słodkie i takie radosne. Żółć pięknie wygląda także z koralem - tworząc, ciepłą, zgraną całość. Zimne odcienie żółtego pasują do kobaltu, mięty i lila. Korzystając z okazji,że mamy ostatnie dni lata, stworzyłam kilka stylizacji, których główną bohaterką jest żółta torebka. Wybrałam najmodniejsze fasony: kopertówkę, shopper bag i teczkę. Oto kilka inspiracji:
2 komentarze:

  1. Kocham żółty kolor! :)

    Wydaje mi się, że nie należy skreślać też innych, jaskrawych kolorów. Bardzo fajnie prezentuje się zestawienie pomarańczu z turkusem lub różem, a także turkusu z żółcią.

    Poza tym róż i pomarańcz nie są oklepanymi kolorami. Wyglądają może trochę awangardowo, ale ja bardzo lubię awangardę. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Chodziło mi raczej o połączenie różu z pomarańczem, a nie jako oddzielne barwy. Chociaż muszę przyznać, samej zdarzało mi się łączyć te kolory mimo, że pełno ich było na ulicach. Są takie wesołe. :)

    OdpowiedzUsuń